top of page
Без имени-2.jpg

Partners

Ми є членами

Наші партнери

logo-2.png
esca-logo.png

Проекти

Logo_Remobilise_PDF-1-e1651171536944.png

Перегрупування кластерів мобільності для розвитку навичок та обміну
REMOBILISE - це 24-місячний проект, що має на меті зміцнення досконалості управління кластерами та сприяння стратегічним зв'язкам між нашими кластерами та спеціалізованими екосистемами і містами по всій Європі в секторі мобільності.

evolute_logo_cmyk-afee1fae.png

Проект EVOLUTE, що розшифровується як "Ми прагнемо до кращої досконалості в автомобільній та наземній промисловості", об'єднує зусилля 6 кластерів постачальників ALM Industry. Його мета - допомогти компаніям та їхнім працівникам бути готовими до майбутніх викликів (наприклад, проривних розробок, цифрової та зеленої трансформації, викликів, пов'язаних з Covid-19) за допомогою нових пропозицій та послуг.

Logo RESIST_square_edited.jpg

Єврокластер RESIST "Стійкість через сталі процеси та виробництво для європейської автомобільної промисловості" виділить 1,05 млн євро на підтримку європейських МСП у процесі подвійного переходу та підвищення рівня їхньої стійкості. Підтримка МСП з екосистеми мобільності, транспорту та автомобілебудування у розробці більш стійких рішень у тісній співпраці з виробничими та цифровими МСП. Підвищення обізнаності та підготовка працівників до цифровізації, зеленої інженерії та циркулярності у виробничій галузі. Відкрити ринок виробництва для тих МСП, які потребують реорганізації свого бізнесу

Підтримка переходу МСП до Індустрії 5.0 в європейських екосистемах мобільності, транспорту та автомобілебудування, аерокосмічної галузі та електроніки. Проєкт SURE5.0 має на меті підтримати європейські МСП, які працюють у цих промислових екосистемах, у процесі цифрової трансформації, стаючи більш орієнтованими на людину, стійкими та життєздатними.

FLAMENCO-logo.png

Проект FLAMENCO - це проєкт, що співфінансується програмою ERASMUS+, основною метою якого є аналіз та пілотування перспективних підходів і методів для забезпечення та сталого співробітництва в галузі розвідки навичок в автомобільно-мобільній екосистемі.
Мета проекту Flamenco - зробити співпрацю існуючого партнерства прагматичною і стійкою (охоплення інших партнерств Пакту про навички в якості належної практики), щоб вона приносила цінну інформацію про нові технологічні та суспільні тенденції, пов'язані з ними пропозиції/потреби в навчанні навичок та інші цілі з точки зору розвідки навичок, що ведуть до перепідготовки/підвищення кваліфікації в європейській екосистемі мобільності.

Адреса

вул. Пушкінська 34 
01004 Київ, Україна

Телефон

+38067 578 3130

Імеіл

Соц-мережі

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
bottom of page