top of page
banner_AutomotiveSkillsHub.jpg

2023 рік в Європі оголошений – YearOfSkills. 

В Українському кластері автобудування та мобільності (УКАМ) розпочала роботу E-Learning платформа AutomotiveSkillsHub. Від початку 2023 кластер –  серед членів Automotive Skills Alliance (ASA). УКАМ  підписав та бере активну в подіях Pact of Skills, який є флагманом в European Skill Agenda. 

Поштовхом та натхненням до створення платформи і вибору тематики навчальних курсів стала участь в Study-visit в червні 2023 до Bosch та Mercedes. Трансформація автомобільної галузі повинна відбуватись через трансформацію команд  –  re-skilling та up-skilling працівників. Наявність skilled workforce сприяє підвищенню інтересу партнерів та залученню інвестицій в галузь автомобілебудування  України. І саме галузь автомобілебудування є барометром розвитку економіки та  розвитку ринку праці країни.

Нам важливо ділитись кращим досвідом і практикою. Шлях Інтернаціоналізації полягає у вмінні розмовляти однією мовою з партнерами. Вивчаємо мову світового виробництва.

AutomotiveSkillsHub пропонує 5 унікальних курсів

Кожен Курс складається з опису, п’яти навчальних модулів, шаблонів та інструментів, джерел та посилань, а також – фінального тестування. 
Учасники зможуть ознайомитися з інформацією про Український кластер автобудування та мобільності, програму, курси та тренерів.
За результ
атами навчання учасники отримують сертифікати.

Усі навчальні курси є адаптованими до реальних умов та середовища, в якому функціонує  український бізнес. Вже з перших занять ви отримаєте інформацію та навики, які зможете застосовувати на своїх підприємствах.

Довідкова інформація:
AutomotiveSkillsHub є частиною проєкту «Нарощування потенціалу та розвиток для інтернаціоналізації виробничих МСП, управління інноваціями та цифрової трансформації», який діє у межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».
Проєкт фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва. Стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також – підтримку інновацій та експорту. Зміст E-learning платформи є виключною відповідальністю ГО "УКАМ» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.
Детальніше: www.eu4business.org.ua

Адреса

вул. Пушкінська 34 
01004 Київ, Україна

Телефон

+38067 578 3130

Імеіл

Соц-мережі

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
bottom of page